Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Armatura przemysłowa Zetkama – dostępna w hurtowni hydraulicznej Proterm!

Wiele osób zastanawia się czym tak naprawdę jest armatura przemysłowa i gdzie się ją stosuje. Ogólnie można stwierdzić, że armatura przemysłowa obejmuje i zawiera wszystkie elementy przeznaczone do pracy przy ciśnieniach od kilku do kilkudziesięciu barów. Armatura przemysłowa Zetkama sprawdza się w różnych gałęziach przemysłu, takich jak: energetyka, chemia, petrochemia, wydobycie i obróbka ropy naftowej czy gazu ziemnego. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat armatury przemysłowej Zetkama oraz tego, gdzie można ją korzystnie nabyć – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Zawory grzybkowe Zetkama – czym się charakteryzują?

Jednymi z częściej wybieranych elementów armatury przemysłowej w naszym sklepie są zawory grzybkowe Zetkama – https://proterm.sklep.pl/zetkama,cp1153,pl.html. Produkty te zostały wykonane z najlepszych materiałów i z dbałością o każdy detal wykończenia. Tego typu armatura zazwyczaj wykorzystywana jest podczas różnego typu uszczelnień. Wykonywane są natomiast przede wszystkim z polipropylenu, mosiądzu, stali nierdzewnej i węglowej.

W każdej instalacji rurowej niezbędna jest możliwość odcięcia przepływu czynnika roboczego. W takich właśnie przypadkach stosowane są właśnie zawory grzybkowe zaporowe Zetkama. Modele te charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, z dbałością o każdy detal.  Zawory grzybkowe Zetkama zostały wykonane z trwałych materiałów, cechują się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu tak dobrze spełniają swoją rolę.

Zawory zaporowe grzybkowe Zetkama są produktami uniwersalnymi, można je bowiem zastosować na różnych typach instalacji, ze względu na dane części konstrukcyjne, połączenia gwintowane, kołnierzowe, spawane, mogą posiadać też kształt prosty lub kątowy. Są to więc produkty, które z pewnością przydadzą się praktycznie każdemu instalatorowi.

Przepustnice, zawory zwrotne Zetkama – dostępne w sklepie Proterm!

Jest wiele miejsc, w którym otrzymać można automatykę przemysłową Zetkama. Nie wszędzie jednak ceny są przystępne a wybór spory. Z tych właśnie względów warto jest skorzystać z oferty hurtowni hydraulicznej Proterm. To właśnie tam znajduje się szeroka oferta przepustnic oraz zaworów zwrotnych Zetkama. W hurtowni hydraulicznej Proterm liczyć można nie tylko na szybką realizację zamówień, ale także i na fachowe wsparcie podczas każdego etapu realizacji zamówień. Poza tym przy większych zamówieniach liczyć można na indywidualną wycenę.

Leave a comment