Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ciepłe wnętrze w zimie.

Przekształć swój dom w prawdziwe przytulne miejsce!
W miarę zbliżania się zimy, naturalnie chcesz mieć przytulne wnętrze. Co może być lepszego, gdy temperatura na zewnątrz zbliża się do zera stopni, niż ogrzać się w domu, zwinąć się w miękkiej sofie, gorącą herbatę na stoliku do kawy?

Meble na powitanie całej rodziny.

Centralnym elementem Twojego zimowego wnętrza jest niewątpliwie sofa. Możesz wybrać 3 lub 4 miejsca, aby pomieścić całą rodzinę, nie będąc zazdrosnym. Kanapa narożna, skórzana lub z miękkiej tkaniny, można wybrać w zależności od wystroju! Wysokie, wygodne, miękkie… Będą idealne do oglądania powtórek świątecznych filmów z rodziną, z futerkiem lub wełnianą warkoczem na kolanach. Dla dodatkowej miękkości nie wahamy się dodać poduszek na sofie. 2, 4, 6 lub nawet 8… Nie oszczędzamy na komforcie.
Do pogawędek z rodziną lub przyjaciółmi, z przyjazną jadalnią, wybieramy prostokątny drewniany stół i pasujące do niego krzesła. W stylu chalet, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastąpić krzesła drewnianymi ławkami, które mogą pomieścić 2 lub 3 osoby.

Ciepłe wnętrze w każdym pokoju domu.

Oprócz salonu lub jadalni, należy zadbać o to, aby pozostałe pokoje w domu były ciepłą dekoracją na tę zimę. W sypialni „ogrzej” łóżko, dodając narzutę na kołdrę. Wybierz ciepłe kolory lub zimowe odcienie (takie jak biały, kremowy lub szary) dla swojej pościeli. Podobnie jak w salonie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać miękkie poduszki w futrze lub bawełnie.

Uzupełnij zimową dekorację swojej sypialni dodając lekkie girlandy przy ściance przedniej. Daje to stonowaną, relaksującą atmosferę w tym pokoju domu.
W łazience dodaje się świece. Jeśli masz szczęście, że masz wannę, połóż świece na jej brzegach i zapal je, gdy będziesz się relaksować w miłej, ciepłej kąpieli. Można również zainwestować w drewnianą tacę pasującą do szerokości wanny. To świetne wsparcie dla Twojej książki, kieliszek wina (z umiarem) lub gorąca filiżanka herbaty do wypicia podczas relaksu. Jeśli chodzi o bieliznę łazienkową, stawiamy na miękkie materiały, a także inwestujemy w szlafrok kąpielowy, w który można się owinąć po wyjściu z prysznica!

Zimowa dekoracja.

Zima oznacza również projektowanie wnętrz. Nie tylko ozdoby świąteczne, ale także i przede wszystkim ozdoby tworzące kokonową atmosferę.
Dni stają się coraz krótsze i zamiast żałować, że spędzamy teraz więcej czasu w naszym domu w nocy niż w ciągu dnia, cieszymy się tym. Zima jest idealną porą roku do zainstalowania świateł po prawej, po lewej stronie. Nie wahaj się zagrać w kartę akumulacyjną i zastanów się nad zainstalowaniem na naszych stołach inspirowanych Skandynawią latarni i świec, aby podkreślić przytulny efekt.

Uważaj, przy tak ciepłym wnętrzu prawdopodobnie 25 grudnia rano św. Mikołaj będzie spał na twojej kanapie…

Leave a comment