Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Fototapety do pokoju dziecięcego – dlaczego warto z nich korzystać dekorując pokój pociechy?

Wiele osób ma spory dystans do wykorzystywania fototapet w aranżacji i dekoracji wnętrz, a wszystko za sprawą pamiętnych czasów, kiedy to tapety były stałymi bywalcami mieszkań naszych dziadków czy rodziców. Różnica jest jednak taka, że jeszcze 30 lat temu jakikolwiek wydruk kupowany najczęściej w sklepie stacjonarnym musiał przylegać do całej ściany i to nie tylko jednej, a wszystkich, wybór motywów był ograniczony, a ich jakość również pozostawiała wiele do życzenia. Obecne fototapety to idealne narzędzie do dekoracji wnętrz, a ich barwy, wzory i rozmiary pozwalają wykorzystać je w każdym wnętrzu, nie tylko na ścianach, ale również meblach użytkowych.

Fototapeta, to idealne rozwiązanie w pokoju dziecięcym

Mały człowiek rośnie i rozwija się w zaskakującym tempie. Potwierdzi to każdy rodzic, który miał przyjemność obcować ze świeżo urodzonym niemowlakiem. Pokój, który wypełniają gołe ściany nie jest atrakcyjny dla malucha, który wraz z wiekiem staje się ciekawy świata, któremu wyostrzają się zmysły i pragnie biec w nieznane. Fototapeta może być nie tylko elementem dekoracyjnym, ale także edukacyjnym. Mały człowiek może poznawać kosmos, świat, leśne zwierzątka i polne rośliny nie tylko z książeczek, ale również z przestrzeni, w której przebywa. Im będzie starszym tym chętniej podchodząc do ściany zacznie interesować się przedstawionymi na fototapecie wydrukami. To idealne środowisko nie tylko do poznawania, ale umilenia maluchowi czasu, jaki spędza w swoim królestwie.

Fototapeta, która rośnie razem z pociechą

Fototapety do pokoju dziecięcego https://tappy.pl/oferta/fototapety-dla-dziecka/, to rodzaj dekoracji, która rośnie razem z pociechą. Dlaczego? Ponieważ łatwość montażu i demontażu, a także przystępna cena, pozwalają na szybką wymianę motywów. Każdy kto ma dziecko, szczególnie to starsze, przechodził przez etap, gdzie wydrukowana postać z bajki się znudziła, samoloty przestały interesować, kosmos okazał się nieosiągalny, ale na topie pojawiły się nowe zainteresowania: maszyny, mapy świata albo Gwiezdne Wojny. Z fototapetami o wiele łatwiej podążać za zainteresowaniami dziecka, dostosować pokój do jego potrzeb i zainteresowań, a to wszystko bez planowania tygodniowego remontu i bez wydawania ogromnych środków obciążających budżet.

Fototapety od Tappy – idealny wybór dla małego człowieka

Tappy, to sklep internetowy, który skupia się na sprzedaży artykułów drukowanych: fototapet, obrazów, naklejek i plakatów. To idealna przestrzeń do wyboru odpowiedniego motywu, ale także i materiału, na którym otrzymujemy wydruk. W ofercie najdziemy aż 6 różnych podłoży, zróżnicowanych cenowo, o różnych gramaturach, bez PCV i innych szkodliwych substancji. Materiał wykonania fototapety jest bardzo istotnym elementem, szczególnie w pokoju dziecka – im bardziej naturalny i pozbawiony chemii, tym większe bezpieczeństwo jego użycia, a dodatkowe cechy jak przepuszczalność powietrza, wodoodporność czy wytrzymałość na uszkodzenia, to kolejne atuty, które zachęcają do wykorzystania wydruków na ścianach swoich wnętrz.

Leave a comment