Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Fototapety we wzory geometryczne – nowy trend

Współczesne fototapety to nie tylko pejzaże i krajobrazy. Design fototapet wszedł na wyższy poziom elegancji, po który coraz częściej sięgamy podczas aranżacji naszych wnętrz.

Najmodniejszym wzorem w tym sezonie są wszelkiego rodzaju wzory geometryczne. Cieszą się one dużą popularnością zarówno do użytku domowego, ale są również ozdobą w salonach usługowych.

Dlaczego wzory geometryczne wykorzystane w fototapetach stały się tak bardzo popularne? Przede wszystkim zapewniają utrzymanie wnętrza w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, ale sprawdzą się również we wnętrzach skandynawskich. Można rzec, że obronią się w każdym wnętrzu urządzonym w każdym stylu. Jedno jest pewne, fototapeta we wzory geometryczne będzie rozwiązaniem uniwersalnym, a z pewnością będzie bardzo wyrazistym elementem pomieszczenia, które przykuwa wzrok.

Jeżeli wyobrażasz sobie fototapetę geometryczną, która przestawia wyłącznie powielone koła, kwadraty lub trójkąty, to jesteś w wielkim błędzie. Nowoczesne fototapety geometryczne to różnorodne wzory, które tworzą unikalną głębię. To również linie, które przecinają się pod różnymi kątami, które tworzą różnego wzory. Mogą to być również motywy trójwymiarowe, których zadaniem będzie optyczne powiększenie pomieszczenia.

To właśnie wzory 3D będą doskonale wpisywać się we wnętrzach nowoczesnych, wręcz industrialnych. Klasyczne pomieszczenia, w których nacisk kładzie się na elegancję i luksusowy efekt, będą koncentrowały się wokół kształtów, które są podrasowane złoceniami, co dodatkowo nada wyglądowi fototapety szyku. Wiele propozycji tego typu możecie znaleźć tutaj:  https://coloray.pl/fototapety/wzory/geometryczne. Producenci w swojej ofercie posiadają mnogość wzorów, które zadowolą najbardziej wyrafinowane gusta. Fototapety we wzory geometryczne są dostępne w różnej gamie kolorystycznej i przeróżnej wizualizacji. Warto położyć taką fototapetę na jedną ścianę, aby podkreślała pomieszczenie, a nie przytłaczała całej aranżacji.

Leave a comment