Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jak usunąć rysy z okna? Praktyczne porady.

Dzieci zrobiły swoje? Czy Ostatnie zabawy zostawiły ślady? Oto kilka skutecznych porad.
Produkty, których należy używać są różne, ale gest usunięcia rys na oknie pozostaje taki sam… i najlepiej jest być przygotowanym, nie przychodzi bez wysiłku. Którąkolwiek metodę wybierzesz, produkt nakłada się na zadrapanie, po idealnym oczyszczeniu i wysuszeniu szkła, rysując 8s lub ruchem okrężnym. Nakłada się go delikatnie, powolnymi, powtarzającymi się ruchami, aż do zaniku lub nawet zaniku rysy.

Usuwanie zarysowań na szybie za pomocą pasty do zębów.

Nieoczekiwane, ale bardzo praktyczne, ponieważ prawie każdy z nas ma je pod ręką, pasta do zębów może być używana do usuwania zarysowań na szkle… o ile są to lekkie zarysowania, jak w przypadku wszystkich kolejnych sztuczek. Należy jednak zachować ostrożność, wybierając klasyczną białą pastę do zębów w pastach, a nie fluorescencyjną różową pastę żelową. Resztę należy po prostu nakładać produkt na zadrapanie okrężnymi ruchami za pomocą szmatki, aż zniknie lub znikną. Pozostaje tylko oczyścić resztki. Ta dodatkowa sztuczka? Pastę do zębów można wzbogacić o szczyptę sody oczyszczonej, aby zwiększyć jej skuteczność.

Soda oczyszczająca do wycierania zadrapań ze szkła.

Soda może zrobić wszystko. Wiemy o tym. Wycieranie zadrapań z szyby również, sztuczka, która ma tym większy sens, że większość past do zębów zawiera sodę! Więc jeśli nie masz pasty do zębów, po prostu przygotuj gęstą pastę, mieszając pół wody, pół sody do pieczenia. Pasta ta może być następnie nakładana w dokładnie taki sam sposób jak pasta do zębów. A jeśli coś zostanie, może nawet zastąpić pastę do zębów podczas mycia zębów, więc nie trzeba niczego wyrzucać.

Popiół do wycierania zarysowań z szyby

Palacze są do tego przyzwyczajeni, popiół papierosowy jest jedną z najbardziej nieoczekiwanych substancji do ponownego użycia, a jednak . Może zabłysnąć srebrem, wzbogacić kompost, ale także wymazać płytkie rysy! Używany jest jak proszek, przez wcieranie zwilżonej szmatki w popiół przed potarciem uszkodzonego szkła… przez losowanie 8s, wygrał.

Pasta służąca do usuwania zarysowań na szybie.

Przeznaczony jest do usuwania lekkich zarysowań na karoserii, dlaczego nie na szkle? Pasta do usuwania zarysowań znajduje się w linii lub w garażu i jest nakładana za pomocą miękkiej szmatki na zarysowane szkło, aby stopniowo zmniejszyć jego ślad. Czy trzeba powtarzać, że absolutnie konieczne jest delikatne, a przede wszystkim cierpliwe pocieranie kolistymi ruchami?

Usuwanie rys na szkle za pomocą kamienia gliniastego.

Oprócz tego, że wszystko lśni tanio i bez zanieczyszczeń, kamień gliniany ma tę cechę, że jest w stanie wypolerować wszystkie powierzchnie bez ich drapania. Doskonale nadaje się więc na szyby, jeśli chodzi o usuwanie rys na szybie, drzwiach lub wykuszu, a nawet na przedniej szybie! Tym razem użyj suchej gąbki, aby pobrać niewielką ilość pasty, którą należy nałożyć w 8s na zadrapanie, aż do jego zniknięcia.

Leave a comment