Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Namioty ekspresowe – wyróżnij się w tłumie… z namiotem

namioty ekspresowe

Udział w takich wydarzeniach jak targi tematyczne, eventy czy imprezy plenerowe to doskonała okazja dla każdej firmy, by przedstawić swoją działalność od jak najlepszej strony. Niemniej jednak, musimy pamiętać, że osoby odwiedzające takie miejsca będą najpewniej rozproszone przez wiele innych bodźców, w tym Twoją konkurencję. Jak więc przyciągnąć ich uwagę? Prostym rozwiązaniem tego problemu mogą być namioty ekspresowe. Sprawdzają się one zarówno wewnątrz, na przykład na halach targowych, jak i w terenie otwartym.

Namioty ekspresowe – jak nas widzą, tak nas piszą

Nie ulega wątpliwości, że pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, zwłaszcza w biznesie. To, jak się zaprezentujemy, decyduje o tym czy potencjalny klient zdecyduje się na bezpośredni kontakt. Dopiero wtedy możemy zadbać o takie elementy jak obsługa. W sytuacji, gdy wszyscy wokół starają się przyciągnąć interesantów na różne sposoby, wyróżnienie się może być szczególnie trudne. Dlatego tak ważne jest, by zadbać o stronę wygląd naszego stanowiska. Namiot ekspresowy z nadrukowaną reklamą Twojego produktu lub logo firmy poinformuje już z daleka o tym, co masz do zaoferowania. Dodatkowo, namioty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, co umożliwia odpowiednie i estetyczne dopasowanie wizualne. Ich wykonanie jest niezwykle staranne.

Warto też rozważyć takie dodatkowe elementy jak czwarta ściana, półściany, ściana z oknem lub drzwiami czy też markiza. Takie zróżnicowanie typów namiotów pozwala na dostosowanie się do różnych warunków w zależności od tego, gdzie nasze stanowisko będzie używane. Wysokość ścian bocznych namiotów ekspresowych mieści się w przedziale 2,10 m – 2,30 m, natomiast wysokość w szczycie sięga do 3,50 m. Wybór dokładnego rozmiaru powinien naturalnie być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Ochrona Twoich pracowników i asortymentu

W przypadku eventów organizowanych na dworze, istotnym czynnikiem jaki musimy wziąć pod uwagę są zmieniające się warunki atmosferyczne. Twoi pracownicy z pewnością docenią zalety namiotu w sytuacji, gdy zaskoczy ich niespodziewany deszcz. Podwójnie powlekany, impregnowany materiał poliestrowy daje gwarancję, że namioty są w pełni nieprzemakalne. Zadaszenie uchroni również przed uciążliwymi efektami ekspozycji na rażące słońce. Oczywiście, ochrona pracowników w tym przypadku jest równoznaczna z zadbaniem o ich wyposażenie, w tym prezentowane produkty, dodatkowe materiały reklamowe itp.

Użytkownicy namiotów z pewnością docenią także łatwość montażu. Dach i ściany łączone są za pomocą mocnych rzepów. Ponad to, każdy namiot ekspresowy wykonany jest z wysokiej klasy stali lub aluminium w wydaniu standard, premium i lux, a masywne stelaże nie mają żadnych dodatkowych elementów plastikowych na łączeniach. Przekłada się to na wysoką jakość wykonania, a to z kolei zapewnia długą żywotność namiotów. Innymi słowy, jest to zakup na długi czas. Jeśli jednak namioty ekspresowe nie są nam potrzebne regularnie, a tylko okazjonalnie, możemy zdecydować się na opcję wynajmu.

Leave a comment