Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Osłona barierki balkonowej – gwarancja Twojej prywatności

Jeśli mieszkasz w bloku, szeregowcu bądź bliźniaku to z pewnością wiesz jakim problemem jest odsłonięty balkon. Często może być on pretekstem do ożywionych dyskusji natrętnych sąsiadów lub dociekliwych spojrzeń przechodniów. Balkon jest integralną częścią mieszkania, dlatego nic dziwnego, że chcesz zaaranżować go według własnych potrzeb i upodobań, zachowując przy tym maksimum prywatności.

Nowe miejsce relaksu – Twój balkon

Przy pomocy osłonki na barierki balkonowe Cover It jesteś w stanie stworzyć przestrzeń do wypoczynku bez obaw o wścibskie spojrzenia przechodniów i sąsiadów. Wysoka jakość materiałów zapewni Ci ochronę na długie lata, nie będzie potrzeby wymiany na nową po jednym sezonie. Osłona barierki balkonowej nie tylko zapewni Ci prywatność, ale dodatkowo będzie stanowiła ochronę przed wiatrem czy ulewnym deszczem.

Dlaczego warto postawić na osłony na barierki balkonowe Cover It?

Nasze produkty wyróżnia wysoka jakość materiałów, które są odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne. Woda, śnieg, ostre słońce, grad, obfity deszcz nie są w stanie ich zniszczyć. Warto dodać, że osłony nie wyblakną od promieni słonecznych, dlatego nie będzie konieczności wymiany po sezonie letnim. Materiał jest sztywny i solidny, jednak jeśli zajdzie potrzeba przycięcia maskownicy, można to wykonać bez obaw. Po przycięciu osłona nie będzie się pruła i strzępiła. Utrzymanie maskownic w czystości nie jest wymagające, wystarczy przetrzeć je gąbką z wodą i mydłem.

Osłony na barierki balkonowe wykonane są ręcznie. Daje to możliwość kontroli procesu powstawania, dzięki czemu mamy pewność, że produkty są wysokiej jakości. Szeroki wybór kolorów zapewni możliwość doboru odpowiedniej osłony na barierki balkonowe w zależności od preferencji. W zestawie do montażu dołączone są także opaski zaciskowe, które zapewnią solidne mocowanie. Maskownica nie przepuszcza światła, dlatego masz pewność, że Twoja prywatność jest na najwyższym poziomie.

Leave a comment