Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zapach do samochodu choinka – zadbaj o klimat w swoim aucie

zapach do samochodu choinka

Każdy kierowca pragnie, aby jego auto zawsze było zadbane i schludne. Co prawda nie zawsze mamy czas i ochotę, aby wykonywać solidne porządki w naszym samochodzie, jednak z pewnością w łatwy sposób możemy zadbać o piękny zapach w jego wnętrzu. Zapach do samochodu choinka zrobi to sam, bez większego zaangażowania z naszej strony. Do naszych zadań należy jedynie kupno tego dodatku oraz umieszczenie go w przestrzeni samochodowej np. na lusterku wstecznym. Reszta „magii” zadzieje się sama! Jakie cechy charakterystyczne posiadają porządne zapachy do samochodu i dlaczego warto w nie zainwestować? Tego dowiesz się z niniejszego artykułu.

Charakterystyka produktu: zapach do samochodu choinka

Jedną z najbardziej renomowanych firm produkujących zapach do samochodu choinka to Czysty. Jest to Polska marka, która istnieje na rynku już od dłuższego czasu. Producent oferuje całą gamę produktów, które mogą wspomóc nas w utrzymaniu satysfakcjonującego poziomu czystości w naszym otoczeniu np. w domu lub aucie. Pomimo faktu, iż większość produktów marki Czysty jest godne polecenia, niniejszy artykuł będzie skupiał się szczególnie na charakterystyce zapachów samochodowych.

Jak podaje producent, jego zapach do samochodu choinka utrzymuje swoją esencję nawet do 6 tygodni, co oznacza, że możemy cieszyć się poczuciem świeżości przez bardzo długi czas niskim kosztem. Zawieszki od Czysty są zawsze wykonane w bardzo schludny i estetyczny sposób, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że zawieszka zapachowa oszpeci wnętrze naszego samochodu. Część kierowców ma awersję do zapachów samochodowych typu choinka, gdyż kojarzy im się to z kiczem i taniością, jednak w przypadku marki Czysty nawet tak prosty wzór jest atrakcyjny i wtapia się zarówno w najbardziej luksusowe jak i standardowe wnętrza aut.

Co istotne, zapach do samochodu choinka firmy Czysty jest w całości produkowany na terenie Polski. Oznacza to, że kupując ten artykuł aktywnie wspierasz polski przemysł i przedsiębiorców. Dodatkowo możesz być pewien, że w sklepach zawsze są najnowsze opcje zapachowe, ponieważ sprzedawcy nie muszą skupować zapachów tej marki z dużym wyprzedzeniem, tak jak to bywa np. w przypadku produktów zagranicznych np. niemieckich czy chińskich.

Miejscem, w którym dobrze sprawdzi się zapach do samochodu choinka niekoniecznie musi być jednak nasze auto. Co prawda jest to pierwotne przeznaczenie tego produktu, jednak wiele osób używa aromatu w swoim domu np. szafie, garderobie lub łazience. W związku z powyższym można założyć, iż produkt utrzymuje świeży zapach przez około 1.5 miesiąca nawet wtedy, gdy umiejscowiony jest w dużo bardziej obszernej przestrzeni aniżeli wnętrze samochodu. Zawieszki zapachowe od Czysty zaraz po wyprodukowaniu pakowane są w specjalną folię barierową, która nie dość, że zabezpiecza dodatek przed uszkodzeniem mechanicznym, to jeszcze sprawia, iż aromat w ogóle się nie ulatnia. Eksploatacja zawieszki zaczyna się więc równo z chwilą umieszczenia jej we wnętrzu naszego auta lub domu.

Zapach do samochodu choinka – opcje zapachowe i cena

Obecnie firma Czysty oferuje zapach do samochodu choinka w licznych opcjach zapachowych. W wachlarzu produktów znajdziemy zatem klasyczne zapachy tj. np. cytryna, wanilia czy truskawka, ale także bardziej egzotyczne aromaty, np. black magic, ocean lub new car. Wybierając odpowiednią zawieszkę sami możemy zatem zadecydować o tym, jakiego charakteru chcemy nadać naszemu wnętrzu. Czy ma być to zapach słodki i niewinny, a może lekko orzeźwiający bądź tajemniczy?

Dodatkową zaletą produktu jest to, że kwota, którą musimy zainwestować w zapach do samochodu choinka jest symboliczna. Zawieszki zapachowe Czysty są dostępne niemal na każdej stacji benzynowej, a także w sklepach Internetowych. Cena artykułu, może różnić się w zależności od miejsca, w którym kupujemy, jednak najtaniej zapach dostać możemy już za niespełna 3 zł. na jednej z popularnych, polskich platform sprzedażowych.

Leave a comment