Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

6 pomysłów na unowocześnienie wystroju salonu.

Salon to miejsce, w którym ważne jest, aby czuć się dobrze i komfortowo. Lubimy przyjmować naszych bliskich, relaksować się i sprawiać, że jest to miejsce przyjemne i przyjazne. Oto kilka pomysłów na dekorację, które pomogą Ci uczynić Twój salon bardziej nowoczesnym.

Postaw na pastel.

Pastelowe kolory są bardzo modne. Przynoszą miękkość do Twojego salonu i sprawiają, że jest to miejsce relaksujące i przyjazne. Lepiej jest używać ich w małych pociągnięciach, aby je bardziej podkreślić i uniknąć przedawkowania. Połóż więc kilka pastelowych poduszek na sofie, aby nadać jej życie i nowoczesność. Uzupełnij ten efekt dopasowanymi wieszakami, krzesłami i zasłonami. Nie wahaj się mieszać kolorów, aby uzyskać bardziej modny efekt.

Przemaluj ścianę.

I tak, przemalowanie jednej ściany i tylko jednej spowoduje, że Twój salon będzie bardzo nowoczesny i modny. Aby to zrobić, należy wybrać ten kolor z gamy asertywnych kolorów. Wybierz bakłażan, kaczkę zieloną lub intensywnie niebieską. Umieść swoją sofę wzdłuż tej kolorowej ściany, aby podkreślić ten efekt i dać więcej ulgi w pomieszczeniu. Ten odważny kolor jest zarezerwowany tylko dla jednej strony ściany, aby uniknąć zaciemnienia pomieszczenia i uniknięcia uczucia zwężenia.

Zamontuj wykładzinę graficzną.

Dywan jest i pozostanie ponadczasowym i niezbędnym akcesorium. Sama jego obecność natychmiast wprowadza ciepło do pokoju i nadaje mu ciepłą i przyjazną atmosferę. Wybierając dywan z graficznymi wzorami nadasz swojemu salonowi bardzo nowoczesny styl. Uwydatni to zarówno przestrzeń, jak i Twoje meble. Możesz również wybrać, aby skoordynować je z dywanem, aby uzyskać efekt całkowitego wyglądu. Pamiętaj, że połączenie czerni i bieli jest tutaj najlepszym rozwiązaniem, aby nadać elegancji Twojemu salonowi.

Minimalistyczne meble.

Jeśli jest jeden trend w dekoracji, który rośnie, to jest to minimalizm. Rzeczywiście, ta moda broni idei, że mniej jest równoznaczne z więcej. Dlatego też wybieramy mniej pokoi do umeblowania i udekorowania naszego salonu, ale wybieramy je z większą starannością, tak aby każdy z nich został przedstawiony jak najlepiej. Styl skandynawski dobrze nadaje się do realizacji tego trendu. Wybierz meble o czystych liniach i stonowanych kolorach. Możesz dodać kilka krzykliwych elementów, aby nadać całości życia.

Kolorowa sofa.

Dlaczego nie zdecydować się na kolorową sofę? Rzeczywiście, ten niezbędny mebel do każdego salonu jest teraz ozdobiony mieniącymi się odcieniami dla zagwarantowania nowoczesnego efektu. Znajdziesz tu szeroki wybór kolorów, od jaskrawoczerwonego do musztardowego żółtego, poprzez fioletowy i zielony. Do ciebie należy wybór koloru, który najlepiej wkomponuje się w resztę pokoju. Możesz również zdecydować się na wzorzysty model, jeśli twoje ściany są gładkie. W każdym razie, można wtedy doposażyć sofę w kontrastujące poduszki, które uczynią ją jeszcze bardziej atrakcyjną.

Leave a comment