Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

BWIN Polska- nowy potentat bukmacherski na polskim rynku zakładów online

Już niedługo rynek zakładów bukmacherskich wzbogaci się o nowego, światowego potentata w dziedzinie- firmę BWIN Polska. Kolejny, legalny bukmacher na naszym rynku to kolejne, całkowicie nowe możliwości. Jak wygląda oferta przyszykowana z myślą o polskich graczach? Co uzyskamy rejestrując się jako nowi klienci BWIN Polska?

Debiut BWIN Polska- kiedy spodziewać się uruchomienia platformy?

Pomimo braku konkretnej daty uruchomienia platformy internetowej BWIN na rynku polskim- działania formalne oraz marketingowe bukmachera zwiastują rozpoczęcie jego legalnej działalności bukmacherskiej już na początku 2023 roku. Plany zakładają przejecie przez potentata polskiego zakładów online- Totolotka. Pomimo iż rejestracja BWIN w Polsce nie jest jeszcze możliwa- bieżące śledzenie aktualności na stronie meczyki.pl umożliwi ci najszybszą rejestrację i skorzystanie z najwyższych dostępnych u bukmachera BWIN bonusów za rejestrację.

Nowy bukmacher – nowe korzyści dla nowych Klientów- bonusy powitalne i rejestracja BWIN Polska

Z uwagi na brak dokładnych danych dotyczących działalności BWIN Polska, nie można w tej chwili określić dokładnych zasad, jakie będą obowiązywały graczy zarejestrowanych na stronie bukmachera. Niemniej jednak, mając na względzie bardzo dużą i silną konkurencję, z jaką bukmacher będzie musiał zmierzyć się na rynku polskim- z pewnością zastosowane zostaną liczne działania promocyjne, obejmujące nowych i stałych klientów bukmachera.

Promocje powitalne za rejestrację BWIN dla nowych klientów, jakie będziemy mogli znaleźć u nowego bukmachera będą obejmowały:

• darmowy zakład- freebet- czyli możliwość postawienia darmowego zakładu, bez inwestycji własnych środków lub/oraz

• bonus od depozytu- zwiększenie (najczęściej podwojenie) wpłaconych przez gracza środków na nowo zarejestrowane konto.

BWIN Polska- co szykuje się dla stałych graczy?

Utrzymanie graczy na platformie- w przypadku wielu konkurencyjnych ofert i zachęt dla nowych klientów oferowanych przez konkurencyjnych bukmacherów- wymaga stałego dostępu do atrakcyjnych promocji. Najczęściej stosowanymi bonusami dla stałych użytkowników, które z pewnością znajdziemy na stronie nowego bukmachera BWIN, są gry zwolnione z opodatkowania, bonusy naliczane za zaproszenie do rejestracji lub gry znajomych, gwarancja uzyskania wyższych wygranych w przypadku korzystania z kuponów wielokrotnych oraz tzw. boosty kursowe.

Leave a comment